kawnishi n1k1 kyofu

Текущ групбилд Япония (01.07.2014 - 30.09.2015)
Аватар
falcona357
Обратна връзка:

Re: kawnishi n1k1 kyofu

Мнение от falcona357 »

Inache tehnologiata e moia i slojna za poluchavane na krainia efekt.....kato cialo.....mister color c159.....future....chiping....tamiya siv grund.....jalt....smeska xf-4 yellow geer+x1 black na oko do poluchavane na jelania cviat....chiping....presheide....super razreden xf-11 j.n. green...ot gore.......xf-11 +edna ideia x-2 white......filtar ot xf 11 niakolko race da se poluchi jelania rezultat....future.....maska za kokardite....x-2.....future....maska.....jalto.....oranjev presheide.......filtar x-7 red...do poluchavane na jelania rezultat na oko......future.....vadenki....future.....maxash tecnata maska....koiato zabravix da spomena.....vzimash edna 4etka i na mivkata dokato stignesh do jaltata osnova....posle xf-11 J.N.green +x-2 white....pravish filtar i praskash okolo vseki panel........posle xf-11 filtar da ubiesh leko efekta....i nakraia 3 race furute mat
Изображение
Аватар
falcona357
Обратна връзка:

Мнение от falcona357 »

Изображение
Аватар
falcona357
Обратна връзка:

Мнение от falcona357 »

I tai kato modela e za moia konsumacia....na men mi xaresva i taka...veriga...cviat....vsichko e ok....edna palma lipsva ma i tia skoro shte ponikne v dioramata...prosto za 2 dena tolkova....pak e po-dobre ot printiranata podlojka na Stenkata za negovia Mig-29 i Mig -23.Modela e super....makar che ne beshe ocenen....pone decata mus e radvaxa...pak tova e nashata cel.....da zaribim poveche mladi modelisti,a ne kakto se sluchi tazi godina.....medalite otnovo da se razpredeliat sred edni i sashti xora....to i zatova tazi godina beshe tolkova slabo v sravnenie s predishnata godina i po-predishnata.....iavno xorata sa na iasno che niama shans da vzemat neshto i predpochitat da si ostaviat krasivite modeli u tiax si vmesto xorata i decata da im se poradvat.......za podlojkata....i taka se xaresva....veche potekoha oferti da go vzemat i taka napraven...iavno xorata gi e vpechatlil modela s neshto....koeto drugite ne sa vidiali v nego
Изображение
Аватар
falcona357
Обратна връзка:

Мнение от falcona357 »

Изображение
Аватар
falcona357
Обратна връзка:

Мнение от falcona357 »

V prochem izvan temata...otnostno koi kakva boia ima...na cialata izlojba sam siguren che edinstvennia samolet s realen cviat beshe F4U WILDECAT-a na Stefan.....zashtoto az sam go boiadisval....FS 35 189 blue gray.....ili se smesva...koeto e na kantar neshtata ili go namirash v opakobkata na mister color ili na italeri v novata im akrilna seria....italeri e slojna rabota....,no samo nego namerih nashta prekrasna strana.....dosega ne sam polagal 7 race boia s aerograf duza 0.5 dokato uspeia da razbera kakd a go praskam.....
Изображение
Аватар
falcona357
Обратна връзка:

Мнение от falcona357 »

V prochem.....tebeshira ne e tebeshir....ako niakoi beshe slojil prast otgore shteshe da razbere tova.....prosto laka e takav.....na Valejo super matirasht....pri koeto se poluchi taka interesnia osolen efekt varxu modela...xarakteren za mesta sas super goliama nasitenost na vlajnost i morska sol....koeto vie znaete de ..razbira se.....
Изображение
Аватар
falcona357
Обратна връзка:

Мнение от falcona357 »

A na kolegata v prochem blagodaria za priatnoto posteshtane...ta sledvashtia samolet....Japonec....imam ideia za edn Mitsubishi G4M betty....1:48 tamiya....problema e che e model M1 ....pak mi se vartid a go napravia model M2 i ot dolu da paxna edna malka raketka....MHY-7 ORHA na finemolds v 1:48....ideiata e brutalna da prepravish M1 na M2.....SAZDAVASH OT NISHTOTO NOVA KATRECHNA KULA V SREDATA....zadnata e po-kasa....opashkata e razlichna....izpuskatelni kolektori....stranichnite blisteri sa razlichni....korema e razlichen....lesnata rabota e v nosa...sachtia e na 90% ama se dobaviat niakolko antenki samo i stava kukla....inache sega se boria s modela na Trumpeter p-40b v 1:48..."pochti ot kutiata"....bez photoec.....osven kolanite....kolesnika e tolkova posten i.......beshte vidite v druga moia tema posvetena na nego....za napravata na kolesnika sa vi nujnipone 2 identichni chasovnika.....shte razberete za kakvo stava duma
Изображение
Аватар
falcona357
Обратна връзка:

Мнение от falcona357 »

Prodaljavame.....s N1K1 Kyofu
Изображение
Ssasho0
Член на клуб "Стендов Моделизъм България"

Мнение от Ssasho0 »

какво значи "нямам кирилица на компа"?
Ако си с windows добавянето става така. Ако те мързи да го направиш е ОК, мен определено ме мързи да чета шльокавицата ти!
Оправи го пък може и да поговорим за модела!
Александър Крантев
e-mail: akrantev@abv.bg
FB: Alexandar Krantev
Изображение
Аватар
shelby gt500

Мнение от shelby gt500 »

Ssasho0 написа:какво значи "нямам кирилица на компа"?
Ако си с windows добавянето става така. Ако те мързи да го направиш е ОК, мен определено ме мързи да чета шльокавицата ти!
Оправи го пък може и да поговорим за модела!
Санде, младите вече са толко напред с матряла, че вече са US или EU интегрирани и не им трябва кирилица, не са кат нас полезни изкопаеми, плешиви и дебели чички :D

Модечето на живо определено седи много ефектно, който ти казва обратното не му обръщай внимание :beer:
И водата и песока и визията на отлющване, чипинг, духинг и т.н. си личи старание много, вложено от твоя страна, което наистина за съжаление остана неоценено, но това изобще не трябва да ти скапва настроението или желанието да правиш все по хубави и ефектни моделове.
Чавдар Георгиев

RANGERS LEAD THE WAY

Изображение
Аватар
Academica
Обратна връзка:

Мнение от Academica »

И аз не чета.
Първо, защото ми е трудно.
Второ - защото го считам за неуважение. В градация - към мен, към колегите от форума, към нацията ни (която за 500 години не е започнала да пише на арабски!, а тук в последните 5 -:cry: ), към кирилицата като цяло. След като на новите банкноти ЕURO пише ЕВРО, не виждам защо в собствената си държава да не пишеш на собствената си азбука. При това - измислена от прадедите ти. Руснаците се бият в гърдите и се пъчат за всяко нещо "нет аналогов в мире", ама пердашат с нашите букви. А ние .... :evil:
Светослав Цанков
Изображение
Аватар
shelby gt500

Мнение от shelby gt500 »

Бе и на мене ми е трудно да чета описанието, да наистина е доста препоръчително да се пише на кирилица във форума, но малшанс :? като няма български букви и незнае как да ги ползва, тва па не му пречи да прави убави самолети :beer:
Чавдар Георгиев

RANGERS LEAD THE WAY

Изображение
Аватар
Academica
Обратна връзка:

Мнение от Academica »

Аз от Корея на шльокавица ли ви писах, бре? :?
Те тогава щеше да е интересно... :D
Светослав Цанков
Изображение
Аватар
falcona357
Обратна връзка:

Мнение от falcona357 »

ei chovek da ne vi ostavi za 5 chasa i pak pochnahte s glupostite
Изображение
Аватар
valko-bg

Мнение от valko-bg »

Глупостите са си глупости, но Кирилицата вече е официален език в Авропския сОюз. Разбираш ли нещо, когато излъчват новините на турски?!? Сигурен съм- Не! Не ме карай да цапам форума и да отговарям на турски, който, я разбереш, я не. Кирилица, моля!
Валентин Петров
Заключено

Обратно към “Групбилд”