Трета изложба на Клуба - 20-21 октомври 2007

Изложбите на клуба и не само
Заключено
Гост

Трета изложба на Клуба - 20-21 октомври 2007

Мнение от Гост »

Скъпи приятели и съмишленици,
На 20 и 21 октомври 2007 г. (събота и неделя), по случай навършването на една година от официалното създаване на Клуб "Стендов Моделизъм България", в кафето на културния информационен център на ВВС (на 4-ти километър) ще се проведе Третата открита изложба-конкурс на "Клуб стендов моделизъм-България". Поканени са всички желаещи да споделят плодовете на своето хоби. Доведете и своите приятели. Подробната програма и регламент на конкурса ще бъдат публикувани по-късно във Форума и сайта. Разбира се ще има и награди. Да направим пoредната хубава изложба.

На проведеното на 20 май 2007 год събрание на Клуба бяха взети и следните допълнителни решения, касаещи изложбата:

- На изложбата могат да се показват модели, които са участвали в други изложби (Първа и Втора открита изложба-конкурс).
- Има предложение, награждаваните модели от минали изложби, да бъдат отделени на друга маса/помещение. Всеки модел, ще бъде с медала си, който е взел.
Последно промяна от Гост на 26 Яну 2008, 15:24, променено общо 1 път.
Гост

Мнение от Гост »

Предоложението участвалите модели да се покажат си е много добро.
Хайде сега една идея и от мен. Нека колекциите - танкове и самолети да бъдат отделени в отделна зала, ако е възможно. Просто защото е много трудно да отсееш кои от всички Ме 109 са част от тази колекция. За целта трябва обаче тези, които ще участват с колекции да си кажат.
Гост

Мнение от Гост »

В Раздел "Изложби" на сайта е отворена нова страничка, която ще попълваме постепенно... 8)
Гост

Мнение от Гост »

Получих съвет от домакина да внеса запитването си тук:
1. От какво разстояние се извършва оценяването на моделите и варира ли то според мащаба?
2. По какъв начин се определя мащабността на детайлите, цитирани в критерий "Геометрия"?
Гост

Предупреждение!!!

Мнение от Гост »

Уважаеми колеги!
Длъжен съм да споделя с вас сериозното си притеснение относно протичането на изложбата:
Считам, че лицето Евгени Петров, известно още като Гросадмирала, и най-вече с това, че през последните 4 години беше обект на благодетелността ми и придоби огромна колекция направени от мен модели, е заплаха за цялостта на изложените (предимно от мен) модели.
С оглед на безумно развилите се наши взаимоотношения през последните седмици, както и на отправените към мен клетви и заплахи, моля организаторите на мероприятието да държат настрана от моделите, с които ще участвам, лицето Петров, дори - ако счетат за необходимо, изобщо да не го допускат до изложението.
Предупреждавам и колегите, които поради необходимост от средства или от съжаление се съгласят да правят модели за лицето Петров, добре да преценят страничните негативни последци за себе си и близките си от общуването със споменатия субект!
За по-подробна информация можете да ме търсите по всяко време.
С уважение и тревога:
Николай Колев
Гост

Мнение от Гост »

И официалното прессъобщение:

По случай навършването на една година от официалното си създаване, Клуб "Стендов Моделизъм България" организира Трета открита изложба-конкурс за мащабни модели.

По случай навършването на една година от официалното си създаване, Клуб "Стендов Моделизъм България" организира Трета открита изложба-конкурс за мащабни модели, под патронажа и с любезното съдействие на ВВС. Експозицията на мащабно умалени модели ще се проведе на 20 и 21 октомври в Културно-информационния център на Авиацията и ВВС на бул.”Цариградско шосе”, 4-ти километър в гр.София.

Изложбата ще бъде открита на 20 октомври от 12 часа. Ще бъдат изложени мащабно умалени модели на авиация, бронетехника и превозни средства. Входът е свободен.

Стендовият моделизъм представлява изработване на мащабно умалени модели и е едно занимателно и интересно хоби за всички възрасти. Клубът можете да намерите на интернет адрес www.scalemodels-bg.com. На същият адрес ще намерите интересни новини около минали, предстоящи и бъдещи събития, свързани със стендовият моделизъм в България, интересни статии и обзори на модели, както и да се присъедините към по-опитните моделисти.

Слави Славов
Клуб “Стендов моделизъм – България”
www.scalemodels-bg.com
info@scalemodels-bg.com
Гост

Мнение от Гост »

Искам да питам на тази изложба ще има ли награда на публиката или нещо такова?
Гост

Мнение от Гост »

Вече е изработена и новата фанелка на клуба.Ще бъде пусната в продажба в деня на откриването на изложбата.

Изображение
Аватар
Stenka
Член на клуб "Стендов Моделизъм България"

Мнение от Stenka »

:)
Аватар
valko-bg
Член на клуб "Стендов Моделизъм България"

Мнение от valko-bg »

Ами аз помня и авиобаза Узунджово, пък и още няколко други, които също заслужават по една фланелка. :D
Гост

Мнение от Гост »

Те много бази заслужават възпоменателни фанелки ама нали знаеш песента на една древна група...money,money,money...ABBA и беше името. :wink:
На всяка изложба по фанелка за база.И така всичко ще е ОК. :)
Гост

Мнение от Гост »

Много добър дизайн.
Гост

Мнение от Гост »

DDt написа:Много добър дизайн.
това оригиналният цвят ли е?
Гост

Мнение от Гост »

Приблизително,да.
Гост

Мнение от Гост »