T-34/85 Zvezda 1/35

Раздел за готови модели на танкове, колесни машини, влакове, автомобили
Отговори
Потребителски аватар
berkut47
Регистриран: 06 юни 2012, 11:20

T-34/85 Zvezda 1/35

Мнение от berkut47 » 26 дек 2013, 13:04

Първо Честита Коледа на всички!
Представям Ви един модел сглобен директно от кутията.
Няколко думи за процеса на работа :blah: -нищо не пасва,между долната и горна половина на корпуса където се снаждат калниците остават отвори с ширина около 1см по цялата дължина :shock: ,пластмасата е отвратителна особено на ролките,да не говорим за виниловите вериги-никакъв грунд не ги лови колкото и да ги обезмаслявах,боядисвам съхнат и щом тръгна да ги свивам всичко се напуква и пада от тях :(
Използвал съм бои на Гънзе,ръжда на MIG,сухи пастели и... май е това.
Направих му и една зимна подложка получи се нещо като замръзнала почва :D
Ако има нещо питайте и критикувайте :lol: Ето и малко снимки:
Потребителски аватар
valko-bg
Член на клуб "Стендов Моделизъм България"
Регистриран: 19 дек 2006, 09:40

Re: T-34/85 Zvezda 1/35

Мнение от valko-bg » 26 дек 2013, 14:06

Получил се е хубав модел. Особено ми харесва остатъците от сняг по танка. Композирал си го именно на местата, където би се задържал. Но тази ръжда, хеле на някои места ми идва в повече. :)
Валентин Петров
Потребителски аватар
berkut47
Регистриран: 06 юни 2012, 11:20

Мнение от berkut47 » 26 дек 2013, 18:12

valko-bg написа:Получил се е хубав модел. Особено ми харесва остатъците от сняг по танка. Композирал си го именно на местата, където би се задържал. Но тази ръжда, хеле на някои места ми идва в повече. :)
Мерси Валко,относно ръждата забравих да поясня че под основния цвят първо пръснах hull red и после чипинг,може би той ти прилича на ръжда?!
ideaproart
Регистриран: 18 ное 2012, 15:10

Мнение от ideaproart » 28 яну 2014, 22:14

малко със закаснение ... модела наистина е добър, но и на мен ми прилича на раждясал. така го виждам аз.... отново искам да подчертая, че раждясали танкове и въобще военна техника няма! такива има само в музейте. беше преди повече от 20 години, но няма да забравя, когато танкистите,например, вадеха танковете по трвога за окло 1 -1,30 часа и преди прибиране минаваха отново през миене и нафтиране. да не ви разправям когато се връщаха от кормуване. войната никога не е променяла задължението на войника да се грижи за оръжието си, дори напротив... с уважение :beer:
Отговори

Върни се в “Наземна техника / Ground equipments”