Мошон 2015

Изложбите на клуба и не само
Аватар
Stenka
Член на клуб "Стендов Моделизъм България"

Мошон 2015

Мнение от Stenka »

Направихме традиционното си посещение и участие в една от най-големите изложби в Европа. Тази година беше много успешна за нашият клуб и за българският моделизъм като цяло. Носителят на наградата за най-добър модел на изложбата и майстор-моделист на MMS стана Валентин Петров с модела си на МиГ-19. Валко, честито още веднъж от нем. Честито и на Петко Карамитев за златния и сребърен медал в Мастър категориите! Снимки и подробности след 2 дни, защото съм затрупан от работа след завръщането.
Станислав Петков
Изображение
Аватар
shelby gt500

Re: Мошон 2015

Мнение от shelby gt500 »

Мдаа точно така се получи - селскио изби рибата на тазгодишната изложба :bravo: Държа да отбележа, че при връчването на приза BEST OF the Show, цялата зала стана на крака да ръкопляска, така че . . . селски ГОЛЕМ СИ :respect: / жалко че немога да потвърдя думите си с фотоси, но останалите ще ме потвърдят/ :)
Отидохме, накефихме се /кой повече, кой по-малко/, важното е че се прибрахме живи и здрави, почти без проблеми :)
Ето и малко снимки със сапунерката от мен, по натам се надявам и другите да качат техните:

Чавдар Георгиев

RANGERS LEAD THE WAY

Изображение
Аватар
Academica
Обратна връзка:

Мнение от Academica »

Е па на спичелилите - ЧЕСТИТО!
На останалите - завиждам ви (НЕблагородно) за приятно изкараното време. :)
Светослав Цанков
Изображение
Аватар
valko-bg

Мнение от valko-bg »

Служебни ангажименти и участия по съдебни конкурси ми провалиха огромното желание тази година и аз да посетя лично Мошон Модел Шоу 2015. Благодаря най- сърдечно на Стенката и на Петко, че ми взеха и представиха двата модела на изложбата. Момчета- :respect: :knee: :respect: !
Най- вече съм радостен, че всички отидохте и се върнахте живи и здрави и както каза Академика, и аз ви завиждам Неблагородно за чудесните преживявания през тези няколко дни. :)
Да си призная честно имах очаквания за някакъв медал, но чак пък THE BEST OF SHOW и то от Мошон Модел Шоу 2015 най- малко съм очаквал. Това наистина е приятна изненада и благодаря за този приз! За него вина има единствено Стенката, който преди години ме вкара в правилната моделистка посока, та от мен излезна някакъв посредствен моделист. :D Другарю Председател, посвещавам на теб тази награда! :respect: :respect: :respect: Посвещавам я и на нашия клуб, който за няколко години успя да покаже истински характер в балканския, европейския и световен моделизъм, да наложи наш, собствен стил и да спечели уважението на чуждите колеги моделисти!
Още веднъж- БЛАГОДАРЯ! Много приятна изненада за клубния рожден ден! :) Обещавам да почерпя с боза на нашата изложба, а ако скоро имам късмет да стана и съдебен началник, ще има и банички към бозата! :D
Валентин Петров
Аватар
Academica
Обратна връзка:

Мнение от Academica »

valko-bg написа:....Обещавам да почерпя с боза на нашата изложба...
А бе сигурно ще ни пробуташ някоя прокиснала, ама нейсе! :D Честито!!! :bravo: :bravo: :bravo:
:beer:
Светослав Цанков
Изображение
Аватар
valko-bg

Мнение от valko-bg »

Academica написа:
valko-bg написа:....Обещавам да почерпя с боза на нашата изложба...
А бе сигурно ще ни пробуташ някоя прокиснала, ама нейсе! :D Честито!!! :bravo: :bravo: :bravo:
Споко бе, Академиков, дванадесет годишна ще е, отлежала! :D
Честито и на Петко за призовете, честито и на останалите, които са спечелили награди!
Валентин Петров
Аватар
valko-bg

Мнение от valko-bg »

Валентин Петров
Ssasho0

Мнение от Ssasho0 »

Браво Валко, Браво Петко, поздравления!
Страхотни сте момчета, а спечелените медали хич не са случайни!
Александър Крантев
e-mail: akrantev@abv.bg
FB: Alexandar Krantev
Изображение
Аватар
presque

Мнение от presque »

Честито и от мен на всички спечелили!
Със сигурност сте го заслужили. :respect:

ПС: Вальо, счупен ти е линка :)
Светослав Димов
Аватар
Stanislav

Мнение от Stanislav »

Браво, момчета! Много добри новини, честито. :beer:
Станислав Стефанов
Madam

Мнение от Madam »

Честито Петко, толкова малки самолети и така големи награди! Нека всички се множат!

Честииитоооо Вальо, ама ОГРОМНИ награди. Жалко, че не можа да чуеш страхотното ръкопляскане на хората, изпълнили цялата зала, такова възхищение и уважение, поздрави по улицата. Нека следващия път имаш възможността да си изживееш момента! Бъди здрав и наздраве!

p.s.: Между другото аз бърша праха на купите и рамките и не пия боза!
Аватар
Vesselin

Мнение от Vesselin »

Браво, за наградите. :respect: Това е страхотна реклама за клуба! Все повече такива модели и с такива неща да сме известни по света и у нас. :beer:
Веселин Найденов

e-mail: v_naidenov@abv.bg
Facebook: Veselin Naidenov
Аватар
valko-bg

Мнение от valko-bg »

Madam написа:Честито Петко, толкова малки самолети и така големи награди! Нека всички се множат!

Честииитоооо Вальо, ама ОГРОМНИ награди. Жалко, че не можа да чуеш страхотното ръкопляскане на хората, изпълнили цялата зала, такова възхищение и уважение, поздрави по улицата. Нека следващия път имаш възможността да си изживееш момента! Бъди здрав и наздраве!

p.s.: Между другото аз бърша праха на купите и рамките и не пия боза!
Наистина съжалявам, че служебните ангажименти в момента ми провалиха това планувано пътуване. Жената и щерката също са разочаровани, защото им бях обещал една хубава едноседмична екскурзия, ама нейсе. Изненадаха ме в началото на март и всичко се провали. Сега, за да изкупя вината си трябва да им купувам куче. :D Това възхищение, уважение и поздрави не ги приемам само лично. Те са и за всички членове на Клуб "Стендов моделизъм- България", защото всичко това до голяма степен сме го постигнали ЗАЕДНО! :respect:
Валентин Петров
Аватар
alexthegreat

Мнение от alexthegreat »

Това е страхотна новина! Браво на всички и огромни поздравления за Валко!
Изводът е: не сме толкова "назад с материала" и може би не трябва да изпитваме някакви комплекси, че "ще се изложим пред чужденците" :)

Поне аз имах известни колебания (може би от липса на сравнение "на живо", а не предимно по фотошопирани снимки), но с такива постижения като гореспоменатите, те (колебанията) започват да изчезват, за което благодаря!

Поздрави и пожелания за все повече бъдещи успехи.
Александър Йосифов
Аватар
Moarein

Мнение от Moarein »

Поздравления на всички участници! Взели или не взели медали - няма значение - участието е важно.
Ако пък и медал капне - няма лошо!

Валко, на тебе к'во да ти кажа... ти си го знаеш!
След тоя връх, който изкачи сега, гледай да останеш на билото :D
Михаил Воденичарски BG-264
vodenicharskim@abv.bg
http://mihailvodenicharski.blogspot.com/
http://www.staticmodels-bg.net/

In The Game Of Thrones, you win or you die,
there is no middle ground!
Публикувай отговор

Обратно към “Изложби / Exhibitions and Events”