Stara Zagora Model Show 2013 - 05.10 - 06.10

Изложбите на клуба и не само
Отговори
Потребителски аватар
simo
Член на клуб "Стендов Моделизъм България"
Регистриран: 02 апр 2007, 09:49

Stara Zagora Model Show 2013 - 05.10 - 06.10

Мнение от simo » 10 май 2013, 10:02

ARTU написа:Уважаеми колеги и съмишленици,

На 05 и 06 октомври 2013 г. (събота и неделя), в Регионална библиотека "Захарий Княжески" на бул."Руски" 46, гр.Стара Загора, ще се проведе открита изложба за мащабно умалени модели.

Поканени са всички желаещи да споделят резултатите от своето хоби. Доведете и своите приятели. Подробната програма и информация за изложбата ще бъде публикувана по-късно в Раздела за изложби на сайта.

Миналата година поставихме началото на една добра традиция в регион Стара Загора, и както обещахме в ТАЗИ ТЕМА, ще направим и второто издание на Stara Zagora Model Show.

Предварително записване за участие:

Формуляр за участие в изложбата

Въпреки, че и на място ще има възможност за регистрация, моля регистрирайте моделите си предварително, за да не се бавим по време на изложбата. Всеки изложен модел трябва да има попълнена информационна бланка с името на моделиста, местоживеене, описание на модела, мащаб, производител и каталожен номер.
Симеон Иванов (simo)
Изображение
Потребителски аватар
valko-bg
Регистриран: 19 дек 2006, 09:40

Re: Stara Zagora Model Show 2013 - 05.10 - 06.10

Мнение от valko-bg » 10 май 2013, 21:46

Симо, с уважението ми към г- н Слави Славов и стария ни форум, но не беше ли редно организаторите на старогазорската изложба сами да си отворят темата тук, както ние сме направили за нашата изложба там ?!?
Не искам да се конфрортирам с никой, нито да бъда разбран погрешно, ама така изглежда малко по "партизански"!
Валентин Петров
Потребителски аватар
simo
Регистриран: 02 апр 2007, 09:49

Мнение от simo » 11 май 2013, 11:21

Темата е отворена по молба на ARTU, отправена към Stenka. На мен се падна честа да я изпълня.

P.S. Всеки е добре дошъл да се регистрира и да представи събитие(я) и/или модел(и), както и да участва във виртуалния конкурс. Членство в клуба при горните не се изисква.
Симеон Иванов (simo)
Изображение
Потребителски аватар
Stenka
Регистриран: 10 апр 2006, 22:09

Мнение от Stenka » 12 май 2013, 21:11

Симо е обяснил ситуацията достатъчно изчерпателно. Щом г-н Славов не пожела да се регистрира, реших да изпълня молбата му и да качим обявата за изложбата в Стара Загора. Желая им успех в начинанието.
Станислав Петков
Изображение
Потребителски аватар
valko-bg
Регистриран: 19 дек 2006, 09:40

Мнение от valko-bg » 12 май 2013, 21:31

Г-н Председател, аз ситуацията съм я разбрал много добре още като прочетох първия пост. Ти защо лично отвори тема в старият форум, а не помоли неговия администратор да ти пейстне някакъв цитат?!? По една проста причина- Имаш достойнство!
Пак казвам, това да не се разбира като заяждане или конфронтиране, но лично мен подобно поведение на някои колеги моделисти ме дразни.
Извинявам се за спама.
Валентин Петров
Потребителски аватар
LZ-BTA
Регистриран: 10 окт 2007, 19:08

Мнение от LZ-BTA » 12 май 2013, 23:10

valko-bg написа:Г-н Председател, аз ситуацията съм я разбрал много добре още като прочетох първия пост. Ти защо лично отвори тема в старият форум, а не помоли неговия администратор да ти пейстне някакъв цитат?!?
Нека всеки да бъде свободен да обявявява събитието, което организира както намери за добре по свои убеждения. Така е преценил господин Славов, така е обявена и изложбата от нейните организатори. Господин Петров, нека оставим постъпките сами да говорят! Както всеки е свободен да избере къде да участва, така и всеки избира сам как да се презентира! Аз, лично, считам тази "покана" за пренебрежителна спрямо най-силната и с най-много традиции моделистка организация в България! И нека няма сърдити след това - каквото отношение си показал, такова ще получиш :D . Не ангажирам никого с мнението си и приветствам всяко българско моделистко събитие. До октомври има доста време, но аз смятам да уважа тази изложба, стига да имам възможност.
Александър Ненов

"Он на мене че ми вика "той", кога я съм "вие"!!!!"
Отговори

Върни се в “Изложби / Exhibitions and Events”