kawnishi n1k1 kyofu

Текущ групбилд Япония (01.07.2014 - 30.09.2015)
Потребителски аватар
LZ-BTA
Член на клуб "Стендов Моделизъм България"
Регистриран: 10 окт 2007, 19:08

Re: kawnishi n1k1 kyofu

Мнение от LZ-BTA » 17 окт 2014, 22:40

Илиaне, познаваме се, заради мен - спри се! Темата за кораба е продължена от автора й в съответния раздел, междудругото, също член на клуба, а корабът му участваше в раздел в "процес на изработка"! Не споделям мнението на колегите, нито това на журито. За мен, моделът ти беше най-добрия летящ самурай, но за шльокавицата - силно ги подкрепям. Не мога и не искам да повярвам, че човек, като теб, доказал се в истински бой и минал през какво ли не, може да прави такива дребни разправийки, нито искам да повярвам, че интелигентен човек като теб, не може и не иска да пише на кирилица!
Последна промяна от LZ-BTA на 17 окт 2014, 22:42, променено общо 2 пъти.
Александър Ненов

"Он на мене че ми вика "той", кога я съм "вие"!!!!"
Потребителски аватар
Galactica87
Регистриран: 14 окт 2013, 15:25

Мнение от Galactica87 » 17 окт 2014, 22:41

falcona357 написа:vse taia...i bez tova v badeshtite mi temi tuk mislia da radvam horata...pak vie gadaite koe kak se rpavi i sluchva...kasmet....az mnenie ne iskam...prosto radvam mladite ni nadejdi
pak mai za koraba se zasegnaxte...mai se setixte za grexovete vi...???
Hristos nali e kazal koito niama griax da xvarli kamaka po jenata???

Наистина ме разсмя :D
Марио Андонов
Потребителски аватар
presque
Регистриран: 20 ное 2007, 03:42

Мнение от presque » 17 окт 2014, 22:42

"Приятелю", това е ФОРУМ, качваш модел, за да бъде коментиран.
Като не понасяш критика, просто не качвай нищо ... гледай си го във вас и му се възхищавай сам. Не мисля, че колегите с нещо са те обидили. Всеки има свое собствено мнение, ние просто изразяваме нашето за ТВОЯ модел.
Има една приказка ... "Който го е страх от мечки, не ходи в гората". Когато показваш нещо, нали не очакваш на всички да им окапят очите по него?

ПС: Относно кораба на Мишо, всички тук се познаваме с него от дооооста години вече и всички тези шеги за лудницата, бяха не, за да го обидят, а показваха възхищението ни от къртовския труд, който полага.
Светослав Димов
Потребителски аватар
Vesselin
Регистриран: 01 дек 2006, 16:56

Мнение от Vesselin » 17 окт 2014, 22:57

Аз предлагам да направим тема "No comment", които да се публикуват модели, които да не се коментират. Не знам кой подред модел е на автора, но ако продължи с хобито, има на къде да се развива.
Ако проблемът е в класирането на модела, кажи ни къде другъде и каква награда е взел до сега.
За всички Моделисти и "моделисти" трябва да е ясно, че в оценяването има и известна доза субективизъм, което не е причина да спре адски много хора да участват по изложби.
Лично аз не се притеснявам за критика към мен или към клуба, но нека да е от човек, който поне спазва правилата на форума.
Веселин Найденов

e-mail: v_naidenov@abv.bg
Facebook: Veselin Naidenov
Потребителски аватар
Moarein
Регистриран: 08 мар 2008, 00:00

Мнение от Moarein » 17 окт 2014, 23:00

Тука понеже съм намесен пак аз, да кажа нали, че спрях темата не заради ебавките (в добрия смисъл).
Може би погледнато отстрани изглежда по друг начин, което е малка червена лампичка, коментарите да са една идея по-сериозни.
Спрях темата, защото ми писна да пиша в 5 форума, като може да се направи един общ за цяла България.
Но това е друга тема и още й е рано засега.
Ще се радвам ако продължиш да показваш твои модели а за кирилицата наистина, вземи си я качи - чете се по-лесно.
Лично на мен самолета ми харесва, но аз от авиация не разбирам много.
Относно изложбите - има си протоколи, по които всеки модел се оценява. Журито е от трима, като всеки дава своя оценка и се взема средно аритметично. Това е с цел да се намали субективизма, който за съжаление няма как да се премахне напълно в това хоби. Нещо като при художествената гимнастика - на един му харесва едно на друг -друго.
Ако не си доволен от оценката, предполагам не е проблем някои от журито да ти прати протокола и да си видиш по кой критерии колко точки си получил.
Но пак пояснявам - това са критерии, въведени за да има все пак някаква схема на оценяване. Те не са универсални и субективизма няма как да бъде избегнат на 100%.
В крайна сметка изложбата е за кеф, а медала е просто за спомен.

Качвай една фонетика и добре дошъл.
Айде лека вечер.
:beer:
Михаил Воденичарски BG-264
vodenicharskim@abv.bg
http://mihailvodenicharski.blogspot.com/
http://www.staticmodels-bg.net/

In The Game Of Thrones, you win or you die,
there is no middle ground!
Потребителски аватар
LZ-BTA
Регистриран: 10 окт 2007, 19:08

Мнение от LZ-BTA » 17 окт 2014, 23:11

falcona357 написа:Re: Le Soleil Royal

Мнениеот valko-bg » 20 Сеп 2014, 10:00
Имам познат невролог, ... ако ти потрябва. :)
Валентин Петров

Аватар
valko-bg

И к'во - ето Мишо ти писа за какво е спрял темата и ти обясни за какво става дума! Единственият, който реагира разбрал-недоразбрал е наш Пейо, ама той май ни познава всички по-малко и от теб дори! Айде сваляй една "фонетична" клавиатура и качвай всичко наред! :beer:
Александър Ненов

"Он на мене че ми вика "той", кога я съм "вие"!!!!"
Потребителски аватар
Stanislav
Регистриран: 21 май 2008, 00:36

Мнение от Stanislav » 17 окт 2014, 23:14

Заключвам темата, че стана мазало. Ако имаш още нещо за каванишито, ще се отключи.
Станислав Стефанов
Заключена

Върни се в “Групбилд”